Karrier2019-01-11T15:54:59+00:00

KARRIER

Az In-Food 2000 Kft nemzetközileg ismert prémium élelmiszeripari márkák hivatalos disztribútoraként van jelen a magyar FMCG piacon. Brand portfóliónk: Rio Mare, Heinz, Vöslauer, Pfanner, Rummo, Cirio, Ponti, Monini, Lotus

18 éve sikeresen működő cégünk csapatába keresünk:

Kereskedelmi asszisztens munkatársat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Riportok, prezentációk, beszámolók, elemzések készítése;
  • Promóciók értékelése, értékesítés elemzése
  • A területi partnerek éves keretszerződéseinek nyomon követése, ellenőrzése
  • Kereskedelmi akciók back-office koordinálása
  • A területi képviselő kollégák munkájának támogatása
  • Termékekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;

ELVÁRÁSOK:

  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Magas szintű Excel, PowerPoint programhasználat;
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
  • Biztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Pontos, dinamikus munkavégzés, terhelhetőség;
  • Rugalmas, megoldás-orientált gondolkodásmód;
  • Önállóság

 ELŐNY:

  • FMCG (főként élelmiszer) terület ismerete
  • További idegen nyelvek ismerete
  • MOBISOL rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos, kihívást jelentő, önálló munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil céges háttér, nagy múltú márkákkal.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr

Fényképes önéletrajzát várjuk e-mail címünkön:

Email: office@infood2000.hu

HOL TALÁL BENNÜNKET?